individualios Garsų sesijos

Individualios garsų sesijos - garsų pagalba skiriamas individualus dėmesys žmogaus poreikiams, siekiant visokeriopai pagerinti jo savijautą. Individualios garsų sesijos metu garsų dėka kuriama patirtis, kuomet švelniai pažadinami visi žmogaus energetinio lauko sluoksniai (kūnas, emocijos, protas, siela, dvasia), harmonizuojamas žmogaus energetinis laukas, išlaisvinama užstrigusi energija, atkuriama natūrali žmogaus gyvybinės energijos tėkmė.

Garso vibracines jėgas skleidžia visa materija. Kai kurie garsai yra girdimi, kai kurie - negirdimi žmogaus pojūčiams. Tačiau nepriklausomai nuo mūsų gebėjimo girdėti ar jausti garso bangas, jos pasireiškia kaip priežastis ir pasekmė ne tik mums, žmonėms, bet ir plačiam mus supančiam pasauliui. Garso bangos užlieja mus kiekvieną gyvenimo akimirką, dažniausiai mums apie net net nesusimąstant ar to net ir nesuvokiant.

Garsas turi nuostabią savybę paliesti kiekvieną skirtingai ir pasitarnauti kiekvienam žmogui pačiu naudingiausiu ir palankiausiu būdu. 

Ką vadinu audio garsų kelionėmis? Įrašau specialiai parinktus garsų terapinius instrumentus ir jų skleidžiamus garsus (vibracijas) pasitelkdama įvairias metodikas ir žinias, intuiciją, savo balsą bei specialias intencijas ir Reiki energiją į pagalbą :) Dažnai šiose garso kelionėse naudoju savo pačios vedimą (angl. guided meditations). Už kiekvienos įrašytos garso kelionės slypi visa aibė užkulisinių išjaustų, išmediduotų ir taip pat ir mokslu pagrįstų aspektų. Man patinka viską sutelkti į vieną visumą - tiek ir mokslą, tiek ir pajautimą bei senovės išminčių žinias ir patirtį.

audio Garsų kelionės

Reiki seansai

Žodis Reiki susideda iš dviejų dalių - “rei” ir “ki”. Žodžio dalis “rei” reiškia universaliąją, kosminę, dieviškąją sąmonę. “Ki” reiškia energiją. Tad Reiki - tai dieviškosios, universaliosios sąmonės energija (gyvybinė energija). Paprasčiau tariant, Reiki yra itin aukštų vibracijų energija. Tai natūralaus atsipalaidavimo ir harmonijos atstatymo metodas.

Reiki yra natūralios žmogaus energetinės pusiausvyros atkūrimo rankomis sistema, kilusi iš senovės Tibeto, vėliau paplitusi Egipte, Graikijoje, Indijoje, Kinijoje, kol galiausiai 20 a. pradžioje šią sistemą iš naujo atgaivino ir po pasaulį paskleidė japonų kilmės gydytojas Mikao Usui. Reiki yra efektyvi sveikatos stiprinimo sistema, plačiai taikoma visame pasaulyje. Reiki yra tas pagalbininkas, kuris padeda sustiprinti organizmą, gerina savireguliacinių mechanizmų žmoguje veikimą ir padeda jam pačiam sveikti.

Taro kortų skaitymas

Taro kortos, regis, pinte apipintos legendomis ir mitais, neretas kuris, išgirdęs minint Taro kortas, tai vis dar asocijuoja su ateities pranašystėmis, mistiška veikla. Tačiau Taro kortose nėra nieko mistiško, antgamtiško ar smerktino.

Taro kortos - tai tik įrankis, kurio dėka tarologas gali pažvelgti į žmogaus pasąmonę ir patyrinėti, kokios energijos vyrauja, su kokiomis problemomis žmogus susiduria ir kodėl tam tikros situacijos vis kartojasi, ko žmogus galbūt pats nepastebi, kokios pasąmonės programos vyrauja ir ką tai lemia žmogaus gyvenime, kokių veiksmų reikėtų imtis, kad keisti savo gyvenimą taip, jog jis būtų toks, kokio žmogus labiausiai trokšta ir t. t. Kitaip tariant, Taro kortos leidžia gauti papildomą informaciją ir pamatyti situaciją kitokiu rakursu. Šis įrankis padeda suprasti žmonių elgesio dėsningumus. Naudojant Taro kortas ir kortų dėka analizuojant žmogaus pasąmonę, galima kreiptis pagalbos į savo sielos vedlį, į kito žmogaus sielos vedlį ar į žmogaus Aukštesnįjį Aš. Savo praktikoje naudojuosi sielos vedlių pagalba.