Labas!

Mano vardas Ingrida :) Esu ieškotoja ir tyrinėtoja, besistengianti nuolat padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Prireikė daugybės metų ir įvairiausių praktikų išbandymo, kad suprasti paprastas gyvenimo tiesas, jas patirti ir pradėti jomis gyventi. Gyvenimas iš tiesų paprastas, tik mes, būdami žmonėmis, neretai jį gerokai apsisunkiname ir pamirštame būti čia ir dabar, atverti širdį ir įsileisti šviesą vidun.

Aš tikiu, kad kiekvienas galime būti laimingu, jaustis gerai savame kailyje, būti gausoje ir apsupti gausos. Kad tai prisimintume, kad tuo nuoširdžiai tikėtume, kartais tiesiog reikia šiek tiek pagalbos. Mano siekis būti ta reikiama pagalba ir pasitarnauti kiekvienam, kuriam to reikia.

Savo nuotykių kupinoje gyvenimo kelionėje išbandžiau ir tylos stovyklas, rebefingo, garsų terapijos praktikas, theta gydymą, pačias įvairiausias meditacijas, šokio terapijas, bioenergetines praktikas, moterų ratus, Reiki praktikas ir dar daug visko, ir atradau labiausiai rezonuojančius įrankius, kurie man pačiai labai padėjo geriau pažinti bei suprasti save, kurie padėjo išlipti iš tamsesnių gyvenimo periodų, vaikystės traumų ir aukos pozicijos bei pamažu išmokti labiau mėgautis kiekviena diena. Būta tamsių sielos naktų periodų, kurie visi lydėjo į augantį sąmoningumą ir aiškesnį sielos misijos suvokimą.

Jeigu jauti, kad nori išbandyti individualias garsų sesijas, audio garsų keliones, Reiki seansus ar Taro kortų skaitymą ir Tu, o gal net nori išbandyti ir visas šias praktikas, užsukai būtent ten, kur šiuo metu ir turi būti. Viskas Tavo rankose - įkvėpk, iškvėpk... ir pirmyn!

Susitinkame nuotykyje :)

"Svarbu ne kuo žmogus gimė, o kuo tapo"

– J. K. Rowling