DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D. U. K.)

 • AR AUDIO GARSŲ KELIONĖS TINKA VISIEMS?

Nors garsų terapijos poveikis paprastai yra siejamas su giliu atsipalaidavimu, pasimėgavimu, tačiau tai kartu ir energetinio valymosi procesas. Tai reiškia, kad klausant audio garsų kelionių (garsų meditacijų) kiekvieno patirtis skirtinga. Dauguma žmonių garso terapijos metu jaučiasi labai atsipalaidavę ir ramūs, o kai kurie gali regėti vizualizacijas ar net ir patirti emocinius proveržius. Tai reiškia, kad gali sukilti giliau pasąmonėje slypėjusios trauminės energijos, įvairūs energiniai blokai, kurie garsų terapijos metu valosi, transformuojasi. Tai yra normalu. Tačiau būtent dėl tokios energinės detoksikacijos, garsų terapija nėra rekomenduojama nėščioms moterims, ypač pirmaisiais nėštumo mėnesiais, taip pat itin sunkiai sergantiems asmenims reikėtų itin atidžiai stebėti savo būseną ir galbūt sutrumpinti garsų terapijos trukmę, atidžiau įsivertinti tuometinę savo būklę ir ar jie tikrai yra pasiruošę papildomam galimam detoksikacijos procesui. Nėščioms moterims, sunkiai sergantiems asmenims, pasirinkusiems pasinaudoti audio garsų kelionių (garsų meditacijų) teikiama nauda, patarčiau rinktis švelnias ir ramias garsų terapijos meditacijas. Ties kiekviena garsų meditacija yra pateikiamas išsamesnis aprašymas.

AUDIO GARSŲ KELIONĖS

 • KADA KLAUSYTI AUDIO GARSŲ KELIONIŲ (GARSŲ MEDITACIJŲ)?

Daugumą energetinių praktikų rekomenduojama atlikti ryte, vos tik atsibudus, ir (ar) vakare, prieš einant miegoti. Tuo metu žmogus paprastai būna ramioje Theta arba Alfa bangų būsenoje, kur lengviau pasiekiama žmogaus pasąmonė ir įvairios terapijos leidžia lengviau keisti žmogaus įsitikinimus, perprogramuoti pasenusius elgesio modelius, transformuoti energetinius blokus, pašalinti tai, kas jau atitarnavo energetine prasme ir t.t. Neišimtis ir garsų meditacijos - rytinis ir vakarinis laikas išties tam tinkamas. Tačiau garsų meditacijas galite klausyti kada tik norisi - ir eidami pasivaikščioti ar prausdamiesi duše :)

Siekdami kuo efektyvesnio rezultato ir greitesnių pokyčių - klausykite ramiai gulėdami ar sėdėdami. Viskas priklauso nuo Jūsų nusiteikimo ir norimų pasiekti rezultatų bei jų pasiekimo greičio. Svarbu, kad patogiai įsitaisytumėte ir galėtumėte atsipalaiduoti, nurimti.

 • KIEK LAIKO KLAUSYTI?

Didžiausią poveikį audio garsų kelionės (garsų meditacijos) daro, kai jų klausoma ilgesnį laikotarpį. Rekomenduoju klausyti mažiausiai 30 dienų kiekvieną dieną iš eilės. Tačiau nereikėtų krimstis, jeigu nepavyksta laikytis tokio rėžimo - svarbu būti atviram garsams ir meditacijoms, priimti jų teikiamą naudą atvira širdimi ir stengtis klausyti kuo dažniau. Praėjus 30 dienų laikotarpiui - toliau klausykite pagal poreikį. Jeigu norisi kasdien - būtinai klausykite kasdien ir leiskite energetiniams pokyčiams vykti toliau.

 • KOKIAIS ATVEJAIS NEKLAUSYTI?

Dėl dažnai pasireiškiančio garsų meditacijų raminančio poveikio, neklausykite šių meditacijų vairuodami ar valdydami kokius kitus mechaninius įrenginius, kur reikalingas susikaupimas ir atidumas jais operuojant.

SVARBU. Klausant audio garsų kelionių (garsų meditacijų), tuo laikotarpiu gerkite daugiau vandens, tokiu būdu padėsite savo organizmui greičiau ir lengviau detoksikuotis ir pašalinti jam jau nereikalingas energijas.

REIKI

 1. KUO NAUDINGAS REIKI SEANSAS?

  Reiki seansai žmogui gali padėti:

  • Nuraminti protą ir atsipalaiduoti;

  • Sumažinti nervinę įtampą;

  • Greičiau sveikti, atsistatyti po įvairių traumų;

  • Stiprinti imunitetą ir energetinį atsparumą negalavimams ir ligoms;

  • Atstatyti kūno energinį balansą, kuo natūralesnę čakrų tėkmę, įgauti daugiau energijos;

  • Pagerinti miego kokybę;

  • Suteikti ramybės ir saugumo jausmą;

  • Pašalinti, transformuoti įvairius energetinius blokus žmogaus kūne ir auroje;

  • Atsikratyti įvairių baimių arba jas sušvelninti;

  • Vystiti tas žmogaus savybes, kurias jis nori vystyti, ir lengviau atsisakyti žmogui nereikalingų savybių ar įpročių

Reiki energija visada teka į tą vietą, kur šios energijos reikia labiausiai, į taip vadinamą energetinę “įdubą”. Jeigu problema egzistuoja ne žmogaus fiziniame kūne, o, pavyzdžiui, sielos lygmenyje, Reiki energija tekės būtent ten (į žmogaus sielos lygmenį). Jeigu žmogų kamuoja fizinės problemos, ligos ir pan. - Reiki energija tekės į šias reikalingiausias sritis. Visais atvejais Reiki energija keliauja ten, kur žmogui gali labiausiai pasitarnauti vardan aukščiausio jo gėrio.

 1. AR REIKI GALI PAKENKTI?

  Reiki yra praktika, kurią galima taikyti beveik visiems žmonėms. Rekomenduojama nuo Reiki susilaikyti tik jeigu žmogui tuo metu yra psichinės ligos ar ligų paūmėjimas.

  Nors Reiki yra itin aukštų dažnių energija, dieviškosios sąmonės energija, tačiau energetinis seansas kartu reiškia, kad jeigu žmogui būtina apsivalyti nuo tam tikrų energijų, detoksikuotis, jeigu su kažkuo jam jau metas energetiškai tarsi atsisveikinti, tai žmogus kartais šį energetinį valymosi procesą gali jausti, tai reiškia, kad gali šiek tiek paskaudėti galvą ar jaustis lengvas galvos svaigimas, gali šiek tiek pakilti temperatūra, jeigu žmogus serga - jo liga ir simptomai gali tarsi trumpam suintensyvėti prieš pagerėjimą ir pan. Toks energetinio valymosi procesas yra natūralus ir nereikia jo išsigąsti, taip pat jis pasireiškia tikrai ne visiems žmonėms.

  Reikia suprasti, kad kartais žmogui nebetarnaujančios energijos turi tarsi išsivalyti, transformuotis, energetiniai blokai turi “išsijudinti”, todėl ir yra galimi tam tikri papildomi jutimai, tačiau jie visada vyksta vardan aukščiausio žmogaus gėrio, nes pati Reiki energija yra tik šviesos ir aukštų dažnių energija, visada tik padedanti ir pasitarnaujanti. Jeigu žmogus visiškai nepasiruošęs dirbti su savimi, imtis veiksmų kurdamas savo gyvenimą, keisti pasenusias savo mentalines programas ir pan., Reiki energija padės tiek, kiek gali, tačiau didelį rezultatą pasiekti gali būti sunku.

white and blue i love you print textile
white and blue i love you print textile
 1. KAIP ELGTIS PO REIKI SEANSO?

  Po Reiki seanso kitą dieną ir kelias dienas po to reikėtų gerti daugiau vandens (tai padės nereikalingoms energijoms greičiau pasišalinti) ir būtų gerai tą dieną, kai atliekamas Reiki seansas, jau nežiūrėti TV, nepasinerti į naršymą telefone ar kompiuteryje ir tokiu būdu leisti viskam sklandžiau ir ramiau integruotis, išlaikyti aukštesnes savo vibracijas. Tačiau jeigu galimybės taip elgtis neleidžia - nieko tokio, Reiki energija vis tiek pasitarnaus.

 1. AR REIKIA PASIRUOŠTI REIKI SEANSUI?

  Reiki seansui reikalinga suformuluoti intenciją. Žmogui, kuris kreipiasi dėl Reiki seanso, nereikia papildomai medituoti ar atlikti kokių nors kitų papildomų veiksmų, tik nurodyti savo intenciją. Jeigu kyla sunkumų dėl intencijos Reiki seansui - parašykite man - padėsiu išsigryninti Jums aktualiausius poreikius. Reiki seanso atlikimo dieną reikėtų susilaikyti nuo alkoholio, ideliausia - ir kelias kitas dienas po seanso.

 1. KAIP VYKSTA REIKI SEANSAS?

  Reiki seanso atlikimą aptariame studijoje prieš pat seansą, atsakomi visi kylantys klausimai. Nuotolinis seansas trunka apie 1 val. Jeigu Reiki seansas nuotolinis, tuo metu, kai atliekamas Reiki seansas, geriausia būtų ramiai sėdėti arba gulėti - kaip būtent Jums patogiau. Tokiu būdu galima geriausiai pastebėti pojūčius savo kūne ar būsenoje, jeigu jie vyks seanso metu. Tačiau kai kurie žmonės visiškai nieko nejaučia ir tai yra normalu. Jautimas ar nejautimas neturi įtakos Reiki naudingumui ir veiksmingumui.

  Jeigu Reiki seanso metu užmiegama - nereikia baimintis :) Reiki atlieka savo misiją ir žmogui miegant, energijai tai ne kliūtis. Žmogaus pasąmonė apskritai niekada nemiega.

 1. KOKIOS YRA REIKI PANAUDOJIMO GALIMYBĖS?

  Reiki energiją galima pasitelkti pačiais įvairiais būdais:

 • Siųsti Reiki energiją į praeities situacijas ir įvykius (gydydami savo praeitį - keičiame savo dabartį ir ateitį);

 • Siųsti Reiki energiją į ateities situacijas ir įvykius;

 • Reiki energijos dėka papildomai apsaugoti savo namus, juos energetiškai išvalyti;

 • Reiki galima siųsti gyvūnams, augalams;

 • Reiki pagalba galima valyti kristalus, juos papildomai “įkrauti”;

 • Reiki energija galima “įkrauti” įvairius daiktus ar kūrinius ir t.t. Reiki energija pati mėgstu “užkrauti” savo garsų terapijos seansus, garsų terapijos įrašus, kad tokiu būdu garsų terapijoje dalyvaujantiems ar garsų įrašų klausantiems žmonėms būtų dar labiau pasitarnaujama;

 • Reiki energiją siunčiant į geriamus papildus ar vaistus - sustiprinamas teigiamas jų poveikis ir labiau neutralizuojamas neigiamas šalutinis poveikis;

 • Būtų galima dar vardinti ir vardinti, bet esmė, kad Reiki energiją galima panaudoti pačiais įvairiaiusiais būdais ir ji veikia vardan aukščiausio gėrio :)

 1. ATKREIPTI DĖMESĮ

  Nereikėtų Reiki energijai perkelti visos atsakomybės ir tikėtis, kad Reiki energija padės išspręsti visas problemas, įveikti visas ligas, gyventi tik sėkmingai ir nepatiriant jokių negandų :) kiekvienam būtina prisiimti atsakomybę už save ir savo gyvenimo kūrimą. Reiki gali išties pagelbėti daugybe aspektų, tiek sveikatos, tiek kai reikia papildomos energijos, motyvacijos, pagalbos įveikiant žalingus įpročius, nusiraminant ir t. t. - tačiau kiekvienas žmogus šiame gyvenime mokosi savo pamokas ir atkeliavo čia susirinkti savų patyrimų, atsinešė karminių įvairių aspektų - ką reikia žmogui “pradirbti” šiame gyvenime, tą jis turės praeiti ir savo patirtis susirinkti, tačiau Reiki gali būti nuostabiu impulsu į pokytį, gilesnį sąmoningumą, tai kaip nuostabus ir patikimas bičiulis šioje gyvenimo kelionėje - palengvinantis ją ar net kartais padedantis išlipti iš tikrai gilios duobės ir nusipurčius dulkes - eiti pirmyn :)

TARO KORTŲ SKAITYMAS

Ar Taro kortų skaitymas yra saugi praktika?

Tiek ir asmeniui, kuris atlieka Taro kortų skaitymą, tiek ir tam, kuris kreipiasi su rūpimais klausimais, nėra pagrindo ko nors baimintis. Taro kortas naudojant šviesiais tikslais, jų pagalba siekiama pasitarnauti aukščiausiam žmogaus gėriui, padėti žmogui augti, tobulėti.

Kaip vyksta Taro kortų skaitymas?

Taro kortų skaitymui reikalinga suformuluoti aktualius klausimus. Galima suformuluoti tik vieną klausimą arba daugiau - maksimaliai iki  4 klausimų.

Prieš kiekvieną skaitymą atliekama meditacija ir susijungimas su sielos vedliu. Žmogui, kuris kreipiasi dėl kortų skaitymo, nereikia papildomai medituoti ar atlikti kokių nors kitų papildomų veiksmų, tik atsiųsti aktualius klausimus. Klausimus galima atsiųsti Instagram žinute arba el. paštu. Nereikia pridėti savo nuotraukos ar kokios kitos asmeninės informacijos, užtenka tik paties klausimo (ar klausimų). Kortų skaitymą atsiunčiu audio formatu.

Apie ką galiu užduoti klausimus?

Klausimai gali būti įvairūs - apie karjerą, santykius, savirealizaciją, sveikatą, finansus ir t. t. Svarbu klausimus suformuluoti kuo konkrečiau, nes kuo konkretesnis klausimas - tuo konkretesnis atsakymas pateikiamas ir Taro kortų pagalba. Pavyzdžiui, klausiant apie santykius, reikėtų išsigryninti, ar klausiama apie santykius su partneriu, ar apie santykius su mama ar tėčiu, su bendradarbiais, galbūt apie santykį su savimi.

Keli klausimų pavyzdžiai:

 • Kokios baimės mane stabdo savirealizacijoje?

 • Kokias pagrindines sielos pamokas mokausi santykyje su X žmogumi?

 • Kokie mano asmenybės aspektai man trukdo siekti užsibrėžtų tikslų karjeroje?

 • Kas man trukdo uždirbti daugiau pinigų?

 • Kaip labiau sutarti su savo partneriu?

 • Koks galimas scenarijus, jeigu pasirinkčiau X veiklą, koks galimas scenarijus, jeigu pasirinkčiau Y veiklą?

Tai tik keletas pavyzdžių. Kiekvieno žmogaus gyvenimo kelias ir situacijos yra skirtingos. Visada geriau užduoti ne klausimus, į kuriuos atsakymas yra tik “taip” arba “ne”, tačiau atviresnio tipo klausimus, pavyzdžiui, klausti ne “Ar man tinka ši savirealizacijos kryptis?”, o geriau klausti “Kokią naudą gaučiau, jeigu imčiausi X veiklos?”.

Jeigu reikės pagalbos išsigryniant klausimus, visada mielai padėsiu tai atlikti.